Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? 15 éves...

Mitől lehet ez? 15 éves vagyok már 1 napja légszomjam van, szédülök, éjszaka nem tudtam aludni, bárhogy vagyok érzem nagyon a szívdobogásom, szúr a mellkasom, és bárhogy tartottam a bal kezem furán zsibbadt, de most egy kicsit elkezdett a jobb is.

Figyelt kérdés
és éjszaka ájulás érzetem volt. Légzésnél ropogó hangot hallok.Anyukám nem akar elvinni orvoshoz mert azt hiszi csak a sulit akarom megúszni.eléggé parázok,mit csináljak? mitől lehet ez? ugye nem súlyos?
2015. jan. 14. 10:58
 1/6 A kérdező kommentje:
és eléggé köhögök is.
2015. jan. 14. 11:01
 2/6 A kérdező kommentje:
írjatok légyszi:( a fülem is furán zúg
2015. jan. 14. 11:02
 3/6 Titusztitusz ***** válasza:
Valószínüleg pánikrohamod van/volt, de azért a biztonság kedvéért nézzél el az orvoshoz minnél előbb...(Ilyenkor a téli időszakban gyakran szokott ilyesmi előfordulni az embereknél,gyerekeknél pedig különösen gyakran... Mármint pánikrohamos időszak...)
2015. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mitől lehet pánikrohamom:/ pár napja volt tüdőgyulladásom
2015. jan. 14. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy már óvodás, el tudsz menni egyedül is orvoshoz, és el is KELL menned, ha ilyen tüneteket produkálsz. Kitartás!
2015. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
Ez esetben MINDENKÉPPEN menj el orvoshoz MINNÉL HAMARABB a biztonság kedvéért...A pánikroham amúgy mint azt írtam fentebb, a téli időszak gyakori velejárója...Oka az, hogy ilyen időszakban a kevés napfény, a gyakori sötétség, a hideg-borús-szomorkás idő, a lakásba való gyakori kényszerü bezártság, illetve az ehhez sokszor kapcsolódó, másokkal való huzamosabb ideig tartó összezártság KIMERÍTI EGY IDŐ UTÁN AZ IDEGRENDSZERT...Éshát amikor az idegi kimerültség elér egy bizonyos szintet, akkor ILYESMI tüneteket tud produkálni...De azért mondom:Mindenképpen nézesd meg magadat az orvossal is a biztonság kedvéért!
2015. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!