Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas májfunkció miatt lehet...

Magas májfunkció miatt lehet komoly probléma a májammal? Várom orvosok illetve orvostanhallgatók válaszát/tanácsát

Figyelt kérdés
16 éves korom óta van májfunkciós problémám,nagyon magas. Állandó jelleggel nyomásra különösen érzékeny gyomrom, és sokat is vagyok gyenge,általában nagyon sápadt is vagyok, és mostanában hasmenésem is van illetve minden nap reggel hányingerem is van tompa gyomorfájás. Étvágyam is alig van, borzasztóan fáradékony vagyok. Ami külömösen új tünetként jelentkezett, az a jobb bordaívem alatt, időszakosan megjelenő éles, szurkáló érzés, kifejezetten a jobb oldalon.

2015. jan. 15. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon magas májfunkciós probléma: ez mégis mit jelent??

A SZent László Kórházban van a hepatológiai központ, menj el oda és vizsgáltasd ki magadat.

2015. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát jóval magasabbak a normálhoz képest az értékek, nemrégiben pár hónapja majdnem kórházba kellett feküdnöm vele.
2015. jan. 15. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem tényleg ne itt kérdezd, hanem menj el orvoshoz, és tőle. Sokan nem merik feltenni a kérdéseiket, mert mit gondol majd vajon róluk az orvos, de ez a munkája, meg fogja válaszolni a kérdéseket. Orvostanhallgató vagyok, ha emiatt valószínűbb, hogy elmész. ;)
2015. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2015. jan. 16. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!