Fehér foltok a mandulán?




válasza:Tippelhetek?
Te sem fogyasztasz naponta több mint 3-4g c-vitamint.
Így viszont fogékony maradsz fertőzésekkel szemben. D3 vitamint így téli időszakban nem is említem, pedig anélkül is fogékonyak az emberek fertőzésekre, rákra.
Így aztán el tud hatalmasodni egy mandulagyulladás, nem a kórokozó miatt, hanem a legyengült szervezetünk (immunrendszerünk) miatt.




válasza:



válasza:Ketto fele lehetoseg van:
1) Genny, gyulladas miatt.
2) A gyulladas roncsolta a madula feluletet, kis lyukakat hozva letre, melyekbe veszelytelen etelbakteriumok vannak. :)




válasza:tüszős mandulagyulladás.
ha nem kezelik viheti az ízületeidet is...




válasza:Ha kezelik akkor meg a bélflóráját.
Ha jól kezelik, erősíti az immunrendszerét akkor meg egészséges lesz




válasza:



válasza:Tüszök.
Orvos adna ra gyogyszert. Otthon max tea,vitaminok. Jobbulast :)
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
sós vizzel gargarizálok óránként, és c vitamint tömöm magamba, meg sok gyümölcsöt (amit eddig is kellett volna...)
Kapcsolódó kérdések:
Viszketnek is néha, a kar és a comb belső oldalán vannak jelen.
Csak az egyik oldalon fáj, a mandulámon jó hátul látok fehér foltokat. Ez lehet sima vírusos torokgyulladás vagy bakteriális,amire antibiotikum kell? nincs lázam,de nem vagyok lázas típus és különösebben a közérzetem se rossz...
A mellem alatt megjelent néhány barnás folt és néhány nap alatt picivel több lett belőlük. Ti találkoztatok már hasonlóval? 49/N
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




