Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza után egy-két nappal...

Influenza után egy-két nappal mennyire célszerű nagy mennyiségű alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Röviden felvázolom a történetet. Most kedd van, múlt szombaton lázasodtam be, influenza. A lázam azóta elmúlt, de közösségbe nem mehetek, mert a köhögéssel fertőzök. Az orvos azt mondta, csütörtökre, de legkésőbb péntekre semmi bajom nem lesz. Gyógyszert amit szedtem, az Nurofen volt a lázra, mást nem, antibiotikum helyett fokhagymát ettem ezerrel.


Szombat estére vagyok hivatalos nagybátyámhoz eljegyzést ünnepelni, ahol úgyis mindenki leissza magát, szóval valószínűleg velem is ez lesz. Ez mennyire célszerű, visszaeshetek? Vagy elkaphatok valami mást?



2015. jan. 20. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol méreg kiviszi a vizet é minden hasznosat és nagyon savasít ami roncsol minden sejtet szövetet .
2015. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ihatsz, de nem ajánlott nagy mennyiséget.
2015. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy mennyiség kizárva
2015. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kis jófajta házipálesz megöl minden bacit. :))
2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!