Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epebeteg vagyok, epehólyag...

Epebeteg vagyok, epehólyag műtéten egy éve túl. Tudtok ajánlani valami olyan diétát, amiben szerepel kenyér, vagy zsemle, de nem fogok meghízni tőle? Sajnos kell valami az epére ami folyamatosan piszkálja a gyomrom.

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy sajnos a folyamatos epe ürülés gastritist tud okozni nekem, de ha eszem rá kenyér féléket akkor nincs gond. viszont ezek nagyon hizlalnak, és nem akarok elhízni sem, habár nem vagyok kövér. 70 kiló vagyok és 180 cm. de rettentően félek az elhízástól mert már voltam elhízott is. próbálkoztam rizzsel de annak egyszerűen nincs olyan felszívó ereje mint a kenyér, zsemle féléknek. nincs valami ötletetek mit lehetne csinálni?
2015. jan. 20. 11:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!