Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni stria ellen?

Mit lehet tenni stria ellen?

Figyelt kérdés

Először csak a combom felső részén mostmár az egyik lábam térdhajlatánál és lassan a lábszáramnál is van..

Hidratálokrémmel kentem és ameddig be nem szivta a bőröm elhalványult, de egyre csúnyább, én pedig egyre rosszabbul érzem magam.. esténként már már sirok is miatta. És még csak 18 vagyok..


2015. jan. 21. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A krém semmit NEM fog segíteni.

A hidratáló krém annyit ér, mint halottnak a csók.


Sportolj, és talán, ami segít, edzd a bőrödet hideg meleg zuhanyozással. Otthon a zuhany alatt, vagy szauna után a hideg fürdő.

2015. jan. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idővel halványul, mást nem igazn tudsz tenni. Még a hideg-meleg zuhany is inkább csak a megelőzésben segít. Próbálkozhatsz egyéb hidratáló olajokkal (lenolaj állítólag kifejezetten jó), ha a krém használt, de szerintem csak átmeneti hatása lesz.

Próbáld megszokni, tényleg halványulni fog. Hirtelen megnőttél, nem nagy probléma. Terhesen is lesz (már ha lány vagy... 18 éves fiú azért ne sírjon striák miatt, annyira nem lehet ronda). Vigasztaljpn a tudat, hogy öcsémnek a hátán olyan vörös-lila hurkás striák voltak, hogy az iskolaorvos felküldte az igazgatóhoz, mert úgy nézett ki a háta, mint akit véresre vertek. Még most is olyan, volt belőle pár kisebb problémája orvosnál. Amíg neked nem ennyire rossz, nincs vele semmi baj.

2015. jan. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem fog elmúlni, barátkozz meg vele. elhalványul, csak bizonyos szögből látszik majd. Nekem a napoztatás (MÉRTÉKKEL) segített sokat. más semmi. Azóta vannak újak, de aki nem hízik, nem striásodik. hát igen... Oda kkell figyelni
2015. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!