Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy ne fájjon a...

Mit tegyek hogy ne fájjon a fenekem? Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés
Sajnos ha ülök, akkor kb 20 perc után egyre jobban elkezd fájni a fenekem, és már mindenhogy támaszkodok, meg dőlök jobbra-balra hogy ne fájjon annyira. nagyon kényelmetlen és kellemetlen ülnöm :s pedig sajnos szinte egész nap ülnöm kell mert olyan munkám van! Ez milyen betegség lehet? van rá valamilyen gyógymód, amellett hogy megpróbálok szüneteket tartani az ülés közbe? van valakinek hasonló tapasztalata, betegsége? légyszi írjatok mert nagyon rossz érzés és nem tudom mit tegyek :s

2015. jan. 21. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kemény széken szokott ez lenni. Nem lehet nálad is ez a gond? Ha igen, akkor tegyél rá egy székpárnát vagy bármi puhát. Egyébként meg a felállás, kis mozgás valóban jó, ha ezt megteheted.
2015. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem puha széken is, a saját testsúlyomtól. teljesen mindegy hogy min ülök, egy kis terhelésre is megfájdul.
2015. jan. 21. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ülőideg-gyulladás.
2015. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

keress ülőpárnákra neten van speciálisan irodistáknak is, de még derékmelegítős is van...

és nem csak szünet, otthon torna, súlyzót térdhajlatba, 4kézláb lábemelés fel-le


futás


3 napig csak zöldség, gyümi - méregtelenítés

2015. febr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Memória ülőpárna segíthet a problémádon.
2015. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!