Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekő műtétre várok, de volt...

Epekő műtétre várok, de volt már hasi műtétem. Mennyi esélyem van rá hogy meg tudják csinálni lakaroszkópiával vagy hagyományosan?

Figyelt kérdés
Az összenövések miatt kérdezem, különben 3 milis kövem van.

2015. jan. 21. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemmtudni. Ha szerncsed van (es ez nagyon egyeni dolog), akkor nem lesz gondod pl. nagymamamat 30 evesen agyon mutottek hasi mutetek egesz sorozataval. Aztan valamikor 20-25 evvel kesobb epeko mutetje volt. Az orvosa azt mondta megprobaljak a laparoszkopiat de gyakorlatilag biztos, hogy vagni fognak. Na erre nem vagtak es ott aradoztak neki, hogy semmilyen osszenovest nem lattak/talaltak (gondolom legalabbis olyat ami akadalyozta vilna a laparoszkopias mutetjuket).

De szerintem ne erre szamits. sot jobb lesz ha vagnak es nemnszerencsetlenkednek tul sokaig laparoszkopiaval mert azzal is lehet artani:-(.

A legjobbakat!

2015. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább vágjanak,az biztonságosab lenne most. Jobbulás
2015. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 mm-es kő miatt minek operálni? Életminőséget rontó görcsöket okoz? Vagy az 3 az 30?
2015. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam 7 milis.
2015. jan. 21. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A 7 is kicsi. Okoz valami panaszt?
2015. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, voltak már erős görcseim.
2015. jan. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!