Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum? Mandula gyulladá...

Antibiotikum? Mandula gyulladásom van. Az orvos antibiotikumot irt fel rá. Viszont nekem nem, , szimpatikus" ez a gyógyszer. És hallottam hogy a doritricin is tartalmaz antibiotikumot. Szerintetek lehet hogy inkább doritricint szedjek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért "nem szimpatikus"?

Az orvos nem véletlen azt írta fel, amit, hanem azért, mert jó eséllyel az adott szer alkalmas az ellen a kórokozó ellen, ami a mandulagyulladást okozza.

Nem minden antibiotikum jó mindenre. Nem is értem minek mész orvoshoz egyébként, ha magasról teszel rá mit mond és a saját fejed után mész. Ennyi erővel maradj otthon és kúráld magad amivel akarod.

2015. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor várd meg, míg még súlyosabb lesz a mandula gyulladásod...
2015. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne bíráld felül az orvost, azt szedd, amit felírt, ha nem vagy rá allergiás.
2015. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dorithricin leírását itt találod:



[link]


Itt elég egyértelműen leírják, hogy:


"ha lázzal járó, gennyes mandulagyulladása van, akkor minden esetben az orvosnak kell eldöntenie, hogy az elsősorban szükséges kezelési módok (pl. antibiotikum adása) mellett kiegészítésképpen kell-e alkalmazni a Dorithricin szopogató tablettát"


Mandulagyulladással nem szabad viccelni, később súlyos tüneteket okozhat, ha nem jól kezelik. Azt szedd, amit az orvos írt fel!

2015. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!