Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez, vagy gyógyítha...

Mitől lehet ez, vagy gyógyítható természetes módon? Ha igen milyen gyógyszerrel vagy mivel gyógyítható?

Figyelt kérdés

Nemrégiben, olyan 1-1,5 hete voltam orvosnál mert dec 22-től migrénes fejfájásom,hányingerem,lázam, szédültem és néha ment a hasam, és elmentem és megvizsgált és mondja hogy homlok üreg gyulladás... Nah mondom faja... Erre írt fel Aktil Duo nevű tablettát amiből 2x1-et kellet bevennem... Nos ez eddig rendben is van, de rá 1 vagy 2 napra észre vettem hogy a ...-om elkezdett égni és mint ha kisebb is lenne a szokásosnál és még a bört sem bíróm lehúzni a végéről mert a fitymámhoz képpest sokkal kisebbre összement a bőr vége és nem fér ki, de ha ki akarnám nyomni erőltetéssel akkor meg csíp,éget és fáj..

De egyébként meg minden nap mosás közben is olyat érzek hogy csíp és viszket... Hogy mi a fenétől lehet?? Összefügg a gyógyszerrel vagy ez megint valami új betegség?

Erre keresnék normális,komoly választ!!!

Mielött megkérdezné valaki, 19 vagyok, voltam már lánnyal nem is 1x, bár az már nagyon rég volt... Lehet ez is közre játszik? Nem tudom sajna, ezért is várok értelmes,komoly válaszokat :)

Előre is köszönöm minden kedves normálisan válaszoló emberke válaszát :)



2015. jan. 23. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami gyulladás,vagy fertőzés lehet.


ha gumival voltál csajokkal ,akkor nem onnan . De koszos kéz stb.. is el lehet kapni.


urulogus tudna krémet qdni rá :₩

2015. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam én is rá hogy valami gyulladás vagy pedig a kapott gyógyszer mellékhatása... Igaz még annak sem olvastam el a használati utasítását, mert az orvos rá írta hogy 2x1-et szedjek és az nekem bőven elég mert eddig nem volt gyógyszer érzékenységem...

Annélkül voltam, de több mint 5 éve

2015. jan. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!