Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orális szexnél el lehet kapni...

Orális szexnél el lehet kapni nemi betegséget úgy hogy nem ért a számhoz az ondo? Csak simán csináltam?

Figyelt kérdés

Sokszor kielégittem orálisan a párom. De az ondo még sosem ért az ajkaim közelébe sem. Sokszor rágom a szám de seb nincs benne. Kaphatok el betegséget?


18\L


2015. jan. 23. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak az ondóval terjedhet a betegség, hanem az előváladékkal is (és ha gyakran csinálod neki, akkor biztosan kaptál már belőle), de akár nyállal is. Mondjuk ha ennyire nem bízol a párodban és azt hiszed, nemi betegséget terjeszt, akkor nem értem, minek kapod be a nemi szervét.
2015. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igy nem,de a kezedről pl simán.
2015. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán elkaphatsz így is tőle bármit.
2015. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, az ondónak semmi köze a betegségekhez. Legtöbbször a fityma alatti árokban szoktak megtelepedni baktériumok, vagy esetleg húgyúti fertőzések lehetnek. Még ha nem is élvez vagy pisil a szádba (:D), akkor is folyik ki előváladék, ami a húgycső prosztatán kívüli hosszát szakaszát bejárja, mire eljut a makkig, húgycső nyílásáig, vagyis a szádig.
2015. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*teljes hosszát
2015. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mi van ha pár mp is csináltam, semmi folyadék nem jött. Ilyenkor lehet elpakni?
2015. jan. 23. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor is.
2015. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Namost el kéne választani a dolgokat. Nemi betegség számtalan féle-fajta lehet. A HIV vírus valóban ondóval terjed, ami valóban jelen lehet az előváladékban is. Persze a fertőzés esélye minimális orális szex közben, még egy fertőző partnerrel is. Viszont ezen felül bármilyen betegséget elkaphatsz magától attól, hogy a farkát a szádban forgatod, függetlenül attól hogy hány másodpercig tart.


De most tényleg, ha ilyeneket feltételezel a barátodról akkor egy miért csinálod, kettő miért a barátod? Nem igazán értem..

2015. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezt pár válaszolónak írom:

a nemi betegség megléte NEM bizalom kérdése.

nemi betegséget el lehet kapni előző barátnőtől és uszodában is. ugyanúgy, nyállal is, vagy óvszer használat mellett is.


A legtöbb embernek van élete folyamán valamilyen nemi betegsége.

Így természetes dolog feltételezni, hogy a másik embernek nemi betegsége van. Ettől senki se nem rosszabb, se nem jobb ember a másiknál, mivel a legelővigyázatosabb ember is elkaphat szinte bármit.

A legjobb megoldás a kivizsgálás.

2015. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!