Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Egész napos bélfájdalom!?

Pár napja volt egy valószínűleg vírusos betegségem. Magas 39fokos láz, és ami a gyomromba került folyadék vagy szilárd az vissza is jött. Ez elmúlt, azonban rögtön következett egy erős egész napos bélfájdalom, kb. 2 napja egyfolytában. Székletem sem átlagos, hasmenés jellegű. Allergiás sose voltam, komolyabb betegségem nem volt sose.

Erősek a fájdalmak, fájdalomcsillapító és görcsoldó se segített.

20 éves Férfi

Kérdések hasonló témákban: hasfájás, bélfájdalom

2015. jan. 23. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
Szia.nekem 2 napja volt hasfajdalom de nagyon eros alig birtam megmaradni es ra kis időre hasmenés.de brutálisan sokszor es márcsak viz jott ki belőlem.hanyinger a tetofokon.sztem ez egy sima vírus.lementem a dokihoz de semmi para. En normaflort hasznaltam az ivosat melle smecta,mert a doki ezt javasolta direkt kihangsulyozta h ne lopedium meg ilyesmit hanem smecta.barmilyen fájdalom csill. Mehet meg no apa.koplalas.ha hánysz akkor b vitamin.amugy meg ha nagyon gaz akkor kórház es infúzió.de rajtam pl segitettek ezek a vackok.na meg kóla ropi kombó volt 2napig

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2015. jan. 23. 20:42 Privát üzenet

A no apa helyett no spa t akartam irni csak telorol vagyok.sorry.

De a helyedben lenéznék az ügyeletre.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2015. jan. 23. 20:45 Privát üzenet
Rengeteg tea víz, sok méz , széntabletta . Semmi tabletta , sós cukros szénsavas dolgok ilyenkor ártanak , a tejtermékek is .

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2015. jan. 23. 20:46 Privát üzenet
a méz is cukor.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2015. jan. 23. 20:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 5/7Időpont 2015. jan. 23. 20:57 Privát üzenet
szamo77db nevű felhasználó válasza:

Jó volna, ha látna orvos. Sok folyadékot kellene bevinni a szervezetedbe, mert a hasmenéstől sokat veszítesz. De az orvosi vizsgálat lenne a biztos megoldás.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2015. jan. 23. 21:24 Privát üzenet

Az eredeti kérdezőtől szeretném megkérdezni, hogy mi volt a tapasztalata, mert nekem is ugyanazok a tüneteim vannak.

Köszönöm a segítséget!

# 7/7Időpont 2015. febr. 9. 19:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyfolytában köhögök és bedugult az orrom de pénteken mennék osztálykirándulásra ami két napos lesz és nem szeretnék senkit se megfertőzni ezzel. Most két napig itthon leszek de...
S. O. s. nagy horzdolas keletkezett a talpamon, mert cipo nelkul, zokniban tancoltam a buliban. Elegge verzik. Mit tegyek? Hnap 3 napos turara megyunk az alpokba. Sos!
Van az a 3 napos láz nevű betegség, amit gyerekek meg szoktakkapni kiütésekkel a végén. Az pontosan micsoda? Megkaphatják többször is?
2 hónapja folyamatos szinte egész napos alhasi és köldök körüli fájdalmam van a derekam is majd leszakad, és a vesém is folyamatosan fáj. A hasam is fel van fújódva A...
Mi az a "mellékemlő"? 8 hònapos kisfiamnak van.
Milyen okai lehetnek, az egész napos hasfájásnak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!