Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert faj a jobb bordamnal...

Miert faj a jobb bordamnal oldalt es a gyomorszajnal?

Figyelt kérdés
Kb egy hete vettem eszre, hogy amikor ulok a jobb bordam alatt faj egy kicsit, egy nyomo tipusu fajdalom es a gyomorszajnal is. Ha megnyomom, akkor jobban erzodik a fajdalom. Megjegyzem, (nem tudom, hogy van-e koze) hogy kb masfel hete volt mandula-gyulladasom, meg most is szedem az antibiotikumot, es a nyakamon a nyirokcsomok meg vannak duzzadva, olyan mintha lenne ket nagyobb csomo. Ha fekszek nem erzem, hogy faj, de ha ulok akkor erzodik egy kicsit.. Nem nagyon, de akkor is felek, hogy baj van.. Mi lehet ez??

#fájdalom #gyomorszáj #jobb borda alatti fajdalom
2015. jan. 27. 20:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Tobbszor bofogok is, meg kajalas utan kesobb is..
2015. jan. 27. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs egy kis epegyulladás ?
2015. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom.. :( de zavaro.. Masok tapasztaltak ilyent? Vagy mi lehet ez?
2015. jan. 27. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanezte éreztem mint te: fájt, nyomott, de nem jobb, hanem bal oldalon. De ugyanígy, amikor feküdtem nem éreztem, de ülve igen, mh nyomtam vna vagy vmi ilyesmi ...

Más dolog nem volt: mandula, nyirok, stb amiket te írsz, csak ez a fura borda alatti gyomorszáj fájdalom vagy mi.

2-3 hét alatt elmúlt, nem tudom mi lehetett.

2015. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy megosztottad a tapasztalatod! :) hat remelem, hogy elmulik.. S remelem, hogy nem gyomorfekely... :/
2015. jan. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!