Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől köhögök fel barna...

Mitől köhögök fel barna hurutot cigi után?

Figyelt kérdés
Cigi után köhögtem hurutosat, és zsepibe köptem. De volt benne ilyen barna cucc. Az mitől lehet? Máskor nem tudom hogy van-e ilyen, de majd kipróbálom, hogy sok ideig nem gyujtok rá, akkor lesz-e valami. Mert miután felköhögtem, azután nem volt ilyen hurutos köhögés ha pl. 1 órával később köhögtem így cigi után. Hozzátenném, hogy 4 éve dohányom napi fél doboz kb. és 16 éves vagyok amire természetesen nem vagyok büszke.

#Dohányzás-Hurut
2015. jan. 31. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az a katrany ami a cigiben van. Ha igy folytatod akkor egy reggel a tudod darabjait fogod kikopkodni, hajra!
2015. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sima dohány van a cigiben, mérgeket is adagolnak hozzá, hogy hulljon a nép. Ezért nem szabad cigizni.

150 évvel ezelőtt a pampákon sodorhattál volna magadnak, semmi bajod nem lenne tőle.

2015. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Néha feljön a sz-r.
2015. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen érzés farkasszemet nézni a halállal?
2015. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jo, szoval akkor katranyt kohogok fel?
2015. jan. 31. 12:23
 6/10 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, mit köhögsz fel, de jót nem jelent, az biztos. Az meg külön őrület, hogy ha jól számolom, 12 évesen kezdtél cigizni! Abba kéne hagyni, míg nem késő!
2015. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom mar keveset cigizek es fokozatosan szokok le ma 5 szal volt, holnap 3-ra viszem le es vege:)
2015. jan. 31. 20:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, es ma nem volt olyan hurutom:)
2015. jan. 31. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha végleg abbahagyod, hiányozni fog; legyen nálad mindig rágó, hogy legyen mit betenned a szádba - vagy Tic-tac, fogpiszkáló, bármi, amit rágcsálhatol.:)
2015. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot, eszben tartom:))
2015. febr. 1. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!