Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemoterápia és sugárkezelés...

Zsuzsanna25 kérdése:

Kemoterápia és sugárkezelés után lecsökkent gerincvelő mennyisége. Többször elájulok, járt igy valaki?

Figyelt kérdés
Van valami praktika, amit tudnék alkalmazni? Műtét nélküli méhnyak rák gyógyult állapotában vagyok.
2015. febr. 5. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ritkán csökkent le, mert akkor fèlig/teljesen bèna lennèl, kivève ha felsó règióban sèrül mert akkor halott. Itt többek között idegsejtekről beszèlünk, azok hiányát megèrzia az ember.

Ájulás az vagy vèrnyomás vagy agyi gond lesz, nem gerincvelő. Orvost keress fel vele, mert mèg a problèmát is látványosan rossz helyen keresed.

2015. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es nem biztos, hogy rossz helyen keresi :) szintén gyógyult méhnyakrákos vagyok... engem műtöttek+ sugárkezelésem volt...

nekem gerincsérvem lett a sugártól... igen a sugárkezeléstől... kérdező, praktikát sajnos nem tudok, de konzultálj orvossal mit lehet tenni...

2015. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!