Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hőemelkedésem/enyhe lázam...

Hőemelkedésem/enyhe lázam van, mivel tudnám csillapítani?

Figyelt kérdés
Tegnap késő délután kezdtem furcsán érezni magam, meg is mértem a lázam, a hőmérő 37,4 fokot mutatott, már estére kicsit nagyobbnak éreztem, ezért a homlokomra langyos törölközőt tettem, nehogy éjszakára felmenjen mégjobban. Viszonylag elég jól aludtam, csak 1-2 alkalommal rövid időre ébredtem fel, viszont nagyon köhögök. Most reggel is megmértem a hőmet és 37,6 fok. Hétfőn muszáj lenne elmennem iskolába. Tudnátok tanácsokat adni, hogy hétfőre rendbe hozzam magam?

2015. febr. 15. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
37,6 nem magas láz, ezt még nem kell gyógyszerrel enyhíteni. Sajnos hétfőre ez még nem lesz jobb, pár napot otthon kellene maradnod. Köhögésre igyál mézes hársfa, vagy bodzateát.
2015. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnap heti 1 órás tantárgyból írunk dolgozatot, sőt az egyik kedvenc tantárgyam
2015. febr. 15. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd megírod később, szerintem most maradj otthon pár napot, kúráld magad, nehogy szövődményt kapj.
2015. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok. Nagyon szépen köszönöm
2015. febr. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!