Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi gatolhatja az uszast?

Mi gatolhatja az uszast?

Figyelt kérdés
Ertem en ezt betegsegekre, illetve kisebb gondokra. Az iskolamban kotelezo uszas van de felmentessel van ra lehetoseg, hogy ne vegyunk resz az uszasban. A menstruacion kivul milyen problemaval lehet "szabadsagot" kerni ez alol?

2015. febr. 17. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nátha? Fogalmam sincs :( Én epilepsziás vagyok, így természetesen úszás és tesi alól is fel voltam mentve. Illetve utóbbi alól érdekes volt a felmentésem.. :D
2015. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Jó úton haladsz, hogy lusta, dagadt, gyógyi legyél...
2015. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi, mar vartalak!
2015. febr. 18. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves második. Mindegy, kire céloztál a hozzászólásoddal, inkább nem írom le a véleményemet rólad... Eszedbe se jut, hogy valakinek legyen rá OKA, amiért nem akar/ hajlandó úszni??? Pl fél a víztől, utál levetkőzni, stb....
2015. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Ha félsz a víztől, menj pszihológushoz, vagy vmi hasonlóhoz, és adjon ő egy igazolást, hátha elfogadják.

Egyéb esetben nem értem az okát. Ne kövessük már a kretén amcsikat, hogy semmi mozgás, csak hízzunk... Igenis mozogni kell, és jó. Úszás nagyon sok betegség megelőzésére jó.

Ha pedig betegséged van, és ezért nem akarsz úszni, akkor keressed fel a megfelelő orvost.

2015. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem magamat mutogatni egy szal bikiniben, foleg, hogy a testneveles tanarom a seggunket csapkodva szorakozik.
2015. márc. 1. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!