Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szellemi leépülést tanulássa...

A szellemi leépülést tanulással vissza lehet fordítani vagy megállítani vagy legalább lassítani?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok és úgy érzem, hogy kezdek leépülni szellemileg. Alapdolgokat felejtek el. Ha tanulnék, pl. nyelvet, tehát "tornáztatnám az agyamat", azzal visszafordítható a folyamat?

2015. febr. 18. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyakorlás is fejlesztő hatással van . Érdemes természetes anyagokat fogyasztanod dióbelet , mézet , melaszt élő rostos dolgokat . Pirulák semmire nem valók se a pezsgő tabletták .
2015. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szellemi leépülésnek is több oka lehet. Bizonyos esetekben igen, segítség lehet a tanulás: ha visszafordítani nem is feltétlenül, de lassítani vagy egy időre megállítani lehet vele a folyamatot. De emellett nem árt a sok mozgás, egészséges táplálkozás, megfelelő vitaminbevitel is, valamint a cigi, alkohol stb. mellőzése, ezek is mind hatnak az agy állapotára is.
2015. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előttem szólók véleményét azzal, hogy omega 3 zsírsavat, lecitint, Flavogardot ajánlom.
2015. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 3-as válaszoló, de én annyival egészíteném ki, hogy olyan terméket igyál, ami egyben omega3,6,9 telítetlen zsírsavakat tartalmaz -több mást is- és olyan arányban, hogy feljut az agyba, mégpedig úgy, hogy átjut a vér- agygáton, ami ugye a szervezet egyik védelmi rendszere. Én 2 éve iszom és fantasztikus!
2015. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 wirukaa válasza:
Amit Bond Bond válaszadó írt, az nem véletlenűl a három mag olajának a keveréke? Úgy tudom, ma még kizárólag csak az tartalmazza megfelelő arányban az omega 3-6-9 telitetlen zsírsavakat. Lehet nem egyre gondolunk, de ezt is inni kell, én is iszom fél éve, és egyre jobb eredményekkel. Képes megállítani az Alzheimer-kór romlását, szintén azért mert átjut az agyi vérgáton.
2015. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ééés De! :)
2015. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ezt a terméket hol lehet beszerezni? Esetleg gyógynövényboltban? Tudnátok konkrét márkanevet írni?
2015. febr. 19. 08:10
 8/8 anonim ***** válasza:
5.: Ezért ez már kemény kuruzslás, ami itt megy...
2017. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!