Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthás vagyok és mindkét...

Náthás vagyok és mindkét fülem bedugult. Az olaj segithet?

Figyelt kérdés
Mivel a betegségem miatt dugult be a fülem, és amúgysem lenne könnyű eljutnom fülészetre, kimosatni nem tudom. Ez a második napja, hogy mind a 2 fülem be van dugodva és hát elég kellemetlen... Hallottam egy olyat, hogy a meglangyositott olaj segithet. Ti kipróbálnátok?
2015. febr. 18. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia , se olaj se fülészet nem kell . Sok mézet , fokhagymát és lila hagymát fogyassz , rostos gyümölcsöt , rengeteg folyadékkal .
2015. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha esetleg megróbálnám, bajom lenne belőle?
2015. febr. 18. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod
2015. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem múlt héten volt ilyen bajom :/ Inhalálni kell. Felforrósítod a vizet, majd raksz bele kamillát. Nekem külön a gyógyszerész keverte ki, de ez is jó. És fölé hajolsz mikor levetted a tűzről, fejedre teszel egy törölközőt és 5-10 percig úgy maradsz. Lélegzel rendesen, kicsit csípni fogja a szemed, meg folyni fog a könnyed és az orrod is de ez a jó :D ezt naponta akár 3x is megcsinálhatod. Első után még nem lesz tökéletes a füled de már érezhető lesz a javulás. És fogadd meg az első válaszoló tanácsát is! :)
2015. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kommenteket! :)
2015. febr. 18. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont nem inhalálni kell! Ha homloküreg - arcüreg probléma (amitől könnyen dugulhat be a fül) akkor nem szabad inhalálni, mert a meleg nedves levegő csak kedvez a baktériumoknak!


Nem feszít a fejed, homlokod?


Ilyenkor azt kell csinálni, hogy orrspray, hanyatt fekszel 1-2 percre, hogy jól befolyjon, aztán infralámpázni 5-8 percet. Ezt naponta akár 3x is. Kis pattogó hangokat fogsz hallani és egyszercsak kidugul!

2015. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!