Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kruppos gyerekek szüleit...

Shajni kérdése:

Kruppos gyerekek szüleit keresem. 9 hónapos fiam egy hónapja fulladt be először, most pedig ugatva köhög. Ez most már havonta így lesz?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem havonta, csak ha beteg. (nálunk legalábbis ha köhögősen beteg, akkor ez is elő szokott jönni, egy ismerős gyereknél szintúgy)
2015. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már aludni sem tudok az idegességtől mikor így köhög. Nagy fiamnak egyszer volt kruppos rohama,ő talán már kinőtte. A pici pedig december óta betegeskedik. Négy hete egyik éjjel elkezdett fulladni,mire beértünk vele az ügyeletre addigra elmúlt neki. Most pedig csak alvásnál köhög ugatva,de nem fulladozik. Rettegek mikor fullad be. Most megint antibiotikum kúra :-(
2015. febr. 19. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál voltatok? Nekünk amit ajánlottak az a Fenistil csepp, hidegpárásítás. Amikor fullad, akkor pedig gyorsan hideg helyre kell vinni. Ha a miénkre rájön egy nagyobb roham, akkor gyerek becsomagol, babakocisba bevág, és irány sétálni. Akár hajnali kettőkor is.
2015. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál,azt mondta nem kell izgulni. Persze mért is izgulna az ember??Hétfőn viszem vissza Ádámot. A párásítás megy,kaptunk Calcimuscot,Sinecodot,és Augmentint. De most nem akar múlni ez a köhögés.
2015. febr. 19. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szülő vagy, csak így tovább. Én asztmás vagyok, jólesett volna ha ennyi törődést kapok kamaszként is a családomtól, de a válasz annyi volt az asztmámra hogy ne hisztizzek. Sok sikert a továbbiakban
2015. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :-)

A gyógyulás pedig ránk férne már.

2015. febr. 19. 14:05
 7/10 wirukaa válasza:
37%
Szia! A fiam már 20 éves, de 3 évesen kezdődött neki is, és rendszeresen 2-3 havonta éjjel 12- és hajnali 3 között jött a mentő érte, mert annyira befulladt. Már tudtuk este, amikor lefekvés előtt, furán kezdett köhögni, hogy adni kell az orvos által felírt "megelőző" gyógyszert, de mégis a mentő jött érte. Nem segített se a hideg, se a megnyugtatás, a hideg pára sem. Szerncsére, ma már lehet ezen segíteni, hogy ne alakuljon ki. Van egy funkcionális élelmiszer, ami azt a célt hivatott szolgálni, hogy a megelőző állapotig sem jut el a kis beteg, mert az immunrendszere megerősödik. :) Egyéb léguti problémákra is kiváló, pl. asztmára, mert tágítja a hörgőket. Ha mi akkor ismerhettük volna ezt az élelmiszert, biztos nem lett volna több kruppos rohama a gyereknek! Sajnos még akkor nem létezett. Ma már van, és élni kell a lehetőséggel. Szivesen adok róla több információt ha érdekel!
2015. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó volt az előző marketingje,kár hogy tavaly én is bedőltem az ilyeneknek,szerintem vagy 200 ezer elment mindenféle ajánlott csodaszerekre,amitől tuti jobban lesz.Hát nem lett,illetve igen,de egy valami segített igazán az pedig az IDŐ.


KérdezŐ:

Az én lányom súlyos kruppos volt,és minden betegségénél előjött,volt hogy kórház lett,volt hogy csak rohamszerűen ugatott,de otthon megoldottuk.


Párásítás,inhalátor,köptető,szükség esetén kúp és hideg levegő.

Más nincs.

Calcimusc nem kell,nem fog hatni rá,antibiotikum sem hat a kruppra,max ha mellette van valami más baj.

Köhögéscsillapítót nem lehet,mert meg is fulladhat tőle.


Ami még jó cataflan csepp napi 3-szor súllyal megegyező cseppek.jobbulást.

2015. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,túl vagyunk rajta.

Azóta rettegek mikor lesz megint roham :-(

2015. márc. 3. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom,ismerős érzés...:(
2015. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!