Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Súlyos talpi szemölcs gondjaim...

G' kérdése:

Súlyos talpi szemölcs gondjaim vannak! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már kb. fél éve szemölcsök jelentek meg a talpamon,az egyiken hét, a másikon három. Sajnos már a munkahelyemet is elveszítettem mert még csak próbaidős voltam. Először ecsetelőt kaptam rá később már fagyasztották, egyik sem segített, most egy privát gyógypedikűröshöz járok majdnem minden nap, két hete kivágta őket utána egy hétig jó volt de most megint kiújultak és nagyon fájnak, alig tudok lábra állni.

Olvastam, hogy létezik valami erős, savas szer szemölcsök ellen, a nevében szerepel az hogy "Aceton". Esetleg valaki letudná nekem írni a teljes nevét? Nekem ez az utolsó esélyem már...ha ez se segít akkor kézbe veszem a fűrészt ;).

Köszönöm előre is!!



2015. febr. 20. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos esetben már csak a sebész tud segíteni. Gyógypedikűrössel nem is tudom miért próbálkozol, ha a fagyasztás nem ért el a gyökeréig, akkor a pedikűrös sem fog. Sebészi úton ki kell vágni vagy égetni úgy, hogy a gyökere is eltűnjön különben mindig ki fog újulni.
2015. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam már a sürgősségin vele. Felhívtam a bőrgyógyászt, hogy nagyon fáj és hogy tudna-e valamit tenni de ő azt mondta, hogy legyek türelemmel,mivel türelmem már nem sok volt ezért bementem a sürgősségire de onnan elküldtek, mondták hogy menjek vissza a bőrgyógyászhoz. Úgy veszem észre mintha lesz*rnák mi történik velem, ezért választottam privát gyógypedikűröst, igaz ott cekkelnem kell de legalább csinál is valamit.
2015. febr. 20. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
z a baj hogy a talpi szemölcs a szevezetben lévő szervi probléma leképeződése a talpon és ott jön kia hol az energia elakadt és vmi rendellenesen működik. Amíg azt nem hozod rendbe, mindig ki fog újulni. Én a helyedben belső szervi kivizsgálásra és vérvételre is elmennék, hogy mi nem lehet rendben.
2015. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. El fogok menni vérvételre mert most egy kicsit megijesztettél!
2015. febr. 20. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha elmész természetgyógyászhoz annyit meg tud mondani pl. attól függően, hogy a talp melyik területén (reflexzóna) van a szemölcs, hogy mivel lehet a baj.

Kb. hol vannak, a talp melyik részén?

2015. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van mind a két talpam közepén 1-1, mind a két kis ujjam mögött van 1-2,és a sarkam környékén található a többi. Egyedül a nagy ujjaim mögött nincs egy se. Egy pár napja iszonyatosan viszketnek,sokak szerint azért mert gyógyul,remélem így is van.
2015. febr. 22. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Sürgősségiről még jó, hogy elküldenek. Fél éves panasz egyáltalán nem sürgős. Sima sebészeti szakrendelőbe menj, ott foglalkoznak ilyesmivel (nálunk naponta látnak el ilyesmit, még senki nem jött vissza, hogy kiújult volna).
2015. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, úgy néz ki, hogy most már rendbe jövök.

Amikor kivágták őket, a lyukak alján sok fekete,apró pont látszott, mintha apró tüskék lettek volna benne és még mindig nagyon fájt,azóta körülbelül eltelt két hét, begyógyultak a sebek ami irgalmatlan viszketéssel járt és a tüskéket (amik a szemölcs apró gyökerei voltak) a gyógypedikűrös szépen kipucolta.

Ha sokat sétálok akkor még mindig kicsit érzem őket, de már nincs az a mély, szúrós fájdalom amit előtte éreztem és napról-napra jobb.

Mindenkinek ajánlom, hogy ha szemölcs van a talpán akkor ne várjon sokat,rögtön menjen vele orvoshoz...én nem vettem komolyan,az állásomba került.

2015. febr. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!