Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek hormonzavarom...

Szerintetek hormonzavarom van? Az alábbi tünetek eggyeznek Elhízás, arcszőrzet és hónaljszőrzet részleges hiánya, ingerlékenység, hőhullámok, stiga a hason és még pár tünet.

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 01:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és 20 éves férfi vagyok.
2015. febr. 21. 02:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhetö, keress fel dokit beutal vérvételre
2015. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előfordulhat
2015. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hülyeség magam diagnosztizálni de ez megkeseríti az életem,nem tudok lefogyni pedig alig eszek valamit kevesebbet eszek mint egy átlagos ember
2015. febr. 21. 09:33
 5/12 A kérdező kommentje:

Most leírom mennyi tünet illik rám,szerintem van olyan ember aki már ha 2 tünet rá illik azonnal azt hiszi hogy abban a betegségben szenved amely azokat a tüneteket okozza.

Tehát:

Elhízás,Striák a hason,nyugtalanság,ingerlékenység,fáradékonyság,izzadékonyság,könnyezés,arc felpuffadása,szívritmus zavarok,magas vérnyomás,sóéhség,szőrzet elvékonyodása elvesztése,hangulati labilitás,alvászavarok (azért írok például hajnalban),aknék a bőrön,hőhullámok,fokozott hajlam izomgörcsökre (elég gyakran előfordul),izomgyengeség,gyakori fejfájás,

A hőhullámok jelentkezésekor az arcom kipirul és nagyon izzad.

Nos én biztos vagyok benne hogy hormonzavar áll a dolog hátterében, csak úgy feltettem a kérdést hogy ha esetleg van itt olyan aki többet tud vagy esetleg szakorvos az mit mond.

2015. febr. 21. 09:55
 6/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb tüneted illik az emelkedett kortizolszintre (Cushing-sy.). Háziorvos, beutaló endokrinológiára.
2015. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Majd megírom hogy mi lett az eredmény.
2015. febr. 21. 12:57
 8/12 A kérdező kommentje:

Nos a házi orvos metabolikus x szindromára gyanakszik.

Adott beutalót egy belgyógyászhoz meg elküldött vérvételre.Holnap kérek időpontot a belgyógyászhoz meg elmegyek vérvételre

2015. febr. 25. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:

nem tudok lefogyni pedig alig eszek valamit kevesebbet eszek mint egy átlagos ember - es meg csodalkozol? Ha nem eszel akkor nemhogy fogyni nem fogsz, hanem hizni es zsirosodni.

Nem artana egy dietetikust felkeresni o majd elmondja mit hogyan mikor egyel. Egy normalis etrenddel es kiados, rendszeres sporttal a testsuly megoldhato, a tobbirol meg az orvos majd tajekoztat!

2015. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Csakhogy a betegség okozza az elhízást ugyanis cushing kór om van.

Köszönök minden választ.

2015. febr. 28. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!