Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hete influenzás vagyok,...

Egy hete influenzás vagyok, voltam orvosnál, algopyrint és köptetőt írt fel, de még mindig levert és étvágytalan vagyok és egyéb problémáim is vannak, meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdődött, 40 fokos lázzal, végtagfájdalommal és levertséggel, köhögéssel stb. Azóta láztalan vagyok, 2000mg C-Vitamint szedek naponta, de még mindig legyengült és étvágytalan vagyok, hol tudok enni, hol nem, plusz nem minden ételt kívánok, inkább levest ennék csak. A számnak rossz szaga és rossz íze van napközben, ezért sokat mosok fogat ( ez is nagyon kellemetlen ). Nagyon levert vagyok még, inkább csak fekszek a nap folyamán és még mindig köhögök. Meddig fog ez még tartani? Már nagyon elegem van. 25/F

2015. febr. 22. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza általában 1 hét, de 2 hét is eltelhet a teljes gyógyulásig. Ha csak levest kívánsz, akkor azt egyél, és gyümölcsöket, algopyrint ne szedd ha már nem vagy lázas, nem tesz jót a gyomrodnak, attól is lehetsz étvágytalan. Rossz szájíre öblögess valamilyen mentolos szájöblítővel, vagy gargalizálj és öblögess Phlogosol oldattal, köhögés sajnos néha hetekig is eltarthat.
2015. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt egyél amit kívánsz.


Egyébként akár még 1 hétig is lehet ilyen az állapotod. LEhet hogy a lázas időszakon túl vagy,viszont ilyen levertség még lesz.


Jobbulást

2015. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Akkor nyomom még az ágyat...
2015. febr. 22. 15:34
 4/5 gömbicica ***** válasza:

étvágytalan vagyok, hol tudok enni, hol nem, plusz nem minden ételt kívánok, inkább levest ennék csak.


a szervezet okos) most a gyógyulásra koncentrál, azért nem akar "vacakolni" feleslegesen az emésztéssel :-)


A leves főleg jót tesz)


vannak időszakok mikor betegségtől függetlenül rá sem tudok nézni erre-arra. van, hogy kifejezetten jól esik)

2015. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
iktass be gyömbér rágcsálást, illetve gyömbér teát, vagy bodzateát, csipke teát, és nurofent szedj. én ezzel kilábaltam belőle,.
2015. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!