Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyirokcsomó gyulladásom lehet?

Nyirokcsomó gyulladásom lehet?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 hónapja 'betegeskedem' vagyis csak nem érzem túl jól magam. Kb. 2-3 hetente begyulladt a torkom aztán elmentem dokihoz adott rá valami vény nélküli cuccot és elmúlt de aztán megint kezdődött elölről.

Most ugyanez volt a helyzet viszont most adott antibiotikumot és nem is fáj a torkom már nagyon, bár még folyik az orrom meg köhögök és fáj a nyakam vagyis a jobb oldalon egy területen. De én nem érzem hogy meg lenne ott bármi is nagyobbodva vagy ilyesmi csak fáj, bár már kevésbé mint mondjuk egy hete. Lehet hogy a nyirokcsomó gyulladt be, de nem érzem nagyobbnak csak fáj. Lehet majd csak elmúlik? Vagy nem tudom..


(Igazából már kínosan érzem magam hogy megint vissza megyek de gondolom muszáj lesz. Mindig azt mondja hogy igyak teát meg ilyenek de ha nem múlik el akkor mi a fenét csináljak?)


2015. febr. 22. 22:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem 1x gyulladt be a nyaki nyirokcsomóm szintén jobb oldalt. Akkor egyedül fel sem tudtam kelni az ágyból,annyira be volt gyulladva/dagadva. Ökölnyi duzzanat volt a nyakamon. Meg is műtöttek emiatt. De ez egy másik történet :) Várj szerintem holnapig,ha továbbra is fáj,menj el szerintem. Lehet ír fel valamit,megvizsgál stb.

Jobbulást!

2015. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj csak vissza, ha ennyi ideje nem múlik, akkor utána kell járni az okának.
2015. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!