Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás láz nélkül?!

Tüdőgyulladás láz nélkül?!

Figyelt kérdés

Sziasztok


Múlthét péntek óta folyt az orrom, éreztem egy nagyon gyenge megfázást, így pihentem itthon, viszont vasárnap reggelre belázasodtam, folyt az orrom, bevettem egy lázcsillapítót, ennek hatására teljesen elmúlt.


Hétfő reggel 39 fokos lázzal, mellkasi fájdalommal, köhögéssel, enyhe torokfájással és teljesen gyengén ébredtem. Elmentem orvoshoz, vizsgálat után azt mondta, hogy enyhe meghűlés, menjek vissza ha jobban leszek. (És felírt egy gyógyszert köhögésre/torokfájásra)


Hétfő óta nem volt lázam, viszont lehetséges hogy tüdőgyulladásom van, de nincs lázam? Mert a mellkasi fájdalom megmaradt, csak a láz múlt el.



2015. febr. 25. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet láz nélkül is tüdőgyulladás, erről beszéltem nemrégiben a TV-ben is, hogy sok ilyen van mostanában, ezért nem ártana ha visszamennél, hogy meghallgassa a tüdődet.
2015. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!