Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet még h van bajom? Többi lent

Lehet még h van bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár hete vért pisiltem ,de fájdalom nélkül ..olyan 2hétig kisebb kihagyásokkal , 1.héten csak azt hittük felfáztam ezért itthon voltam és teáztam rá stb...hétvégén nagyon görcsölt a vesémnél ,ezért hétfőn elmentünk a háziorvoshoz ...volt ultrahang minden...az ultrahangnál látott valamit a vesémnél és elküldött a "nagy" korházba h ott megnézzenek (1 héttel késöbb kaptam időpontot) nagyon fájt már a derekam is ...a korházban már nem volt ott az a valami,ezért betettek CT-re ,de mivel csak 15 vagyok ezért nem az egész testem csak a vesém környékélnél ..de semmi(szerencsére ) vizeletem is jó volt és a vérem is ...vesekő meg nem lehetett ,mert az fájt volna amikor kijött ...még most is gyakran begörcsölök és a derekam is nagyon fáj...mi lehet ez?

2015. febr. 28. 18:29
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mindenképp erőltesd a kivizsgálást. Lehetett homok is az okozója, vagy egy ciszta. Reméljük nem komolyabb. Ha a vérvizsgálatod jó lett, nem lehet gyulladás, felfázás, bacilus. Mindenképp keress egy jó orvost és írd meg mi lett. Szurkolok neked!
2015. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Hát most kezelésre járok...masszázs ,biorezonancia ..az 1.alkalmon már túl vagyok ,de nem jobb...lehet még hozzá kell szoknom:) már tényleg nem tudom mi lehet ez...nagyon jók az orvosok ,egyből a professzorhoz mentem a korházba is

Majd megkérdezem h lehetnek e ezek,már én is gondoltam rájuk:/

Köszi:)

2015. márc. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!