Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csontrákom lehet?

Csontrákom lehet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és pár éve érzem már, hogy időnként a bal combcsontom töve benyilallik pár mp-re. Utána néztem és egyből a csontrákot dobta ki, én meg nagyon megijedtem.

Mit gondoltok?


2015. márc. 2. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár év alatt az már kiderült volna.
2015. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő a lefolyása? Vagy amikor már egyértelművé válik a baj?
2015. márc. 2. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy már rég el kellett volna menned a háziorvoshoz, aki elküldött volna röntgenre és a megfelelő szakrendelésre, leginkább ortopédiára. Mindenesetre ha ez rák lenne, akkor már rég nem irogatnál itt, mert a kukacok tanulmányoznák a combcsontodat.
2015. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az interneten szinte bármilyen tünetre rákot dob ki a lehetséges megbetegedésekre. Hiszen már a láz is, orvérzés, fáradság és sok más lehet a ráknak az egyik jele... legtöbször persze teljesen más a baj... Ezért érdemes elmenni a dokihoz, ahelyett hogy találgatnál és egyből a legrosszabbra gondolnál
2015. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pár éve érzed már és tényleg rákos lennél akkor vagy nem élnél már vagy igen komoly es fájdalmas idōszakon mennél már keresztūl.nem kell mindig egybōl a legrosszabbra gondolni!!!Az interneten meg nem szabad ilenekrōl olvasgatni mert rengeteg hülyeséget ad ki amitōl csak mégjobban felspanolod magad és bekébzeled az Ott leírtakat.El kell menni orvoshoz ennek a fájdalomnak több oka is lehet.Nyugalom!!! :)
2015. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!