Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Candida diétások! Nektek...

Candida diétások! Nektek mennyi idő után volt javulás? Illetve mennyi idő után múlt el a hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Első 3 hétben miket ettetek? En szoktam rantottat, teljes kiorlesu eleszto nelkuli kenyeret, natur csirket, halat, sok zoldseget, sok natur joghurtot es fokhagymat, iszom gyogynövényes teat, grapefriut mag olaj kivonatot es oregano olajat. Krumplit is szoktam, azt szabad vagy inkabb hagyjam? 1 hèt telt el, kicsit ugy erzem, hogy ingerult vagyok a cukor megvonasa miatt, viszont a folyasom meg nem javult. Ennyi ido alatt meg nem gond? Van meg valami jo otletetel, amit hozza tudnek tenni a dietamhoz? Koszonom!!!

2015. márc. 14. 22:36
 1/1 candidamentesen válasza:
Az ingerültség szerintem normális :). A krumpli hanyagolandó, szinte semmi hasznos tápanyag nincs benne, ami segítené a gyógyulásod. Ha 2 hónap elteltével sem változik semmi, akkor érdemes visszamenni a dokihoz. Én heti egyszer csináltam tejsavas hüvely öblítést és használtam teafaolajat is :). A harmadik hónapra rendbe is jöttem, de végigcsináltam a 6 hónapot, hogy biztosra menjek. Rengeteg diétás receptet találtam a marcsipan.hu-n, érdemes megnézni hátha találsz te is valami érdekes közötte.
2015. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!