Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetne torokgyulladáso...

Hogyan lehetne torokgyulladásom holnapra?

Figyelt kérdés

Igen, nem szeretnék suliba menni, de nem a felelés miatt, mert tanultam és a házim is kész van. Ráadásul ja most nem, később úgyis megkéne írnom. A tanárokkal most nincs srmmi bajom, velem általában normálisak, jó tanuló vagyok. Nem lesz semmi verseny, rendezvény, amin kötelező lenne résztvenni. Na, innen szerintem nem nehéz kitalálni, hogy miért akarok ittjon maradni 1 hétre.

Egy csomó jégkockát ettem és ittam jeges vizet is, de a torkom nem fáj, csak a szám. Kimentem vizesen, vizes hajjal nemrég az erkélyre, még le is ültem, de egyelőre nincs semmi bajom. Tudom, hogy nem kellemes ám a torokgyulladás, és hogy ott vannak a szünetek, a hétvégék de én még egyszer sem hiányoztam, szeretnék egy kicsit pihenni, amit iskolaidőben nem nagyon tudok megtenni. Az orvosom nem hülye, nem hisz el mondvacsinált betegségeket. Ha azt mondom, hogy fáj a hasam és hánytam, maximum 2 napra ír ki. Én meg szeretnék egy egész hétre. Tudom, nem szép dolog a lógás, de legszívesebben az Északi sarkra küldeném az osztálytársaimat.

Nem kérek olyan kommenteket, hogy már így is beteg vagyok, meg hogy ne akarj beteg lenni. Anyám nem engedi, hogy itthon maradjak, ha nem vagyok beteg.

Az ötleteket előre is köszönöm.



2015. márc. 15. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Régen még nem figyelték annyira, hogy mennyit hiányoztak a tanulók, de most már a családi pótlékhoz kötötték. Ha nem jársz be órára, akkor anyud elesik tőle.

Nekem az vált be, még ha nem is akartam, hogy lefeküdtem a nyitott ablaknál, és reggel rekedten, megfázva keltem fel.

Igaz, nálunk az orvos olyan volt, hogy örömmel kiírt, vagy írt szabit, de én jobban éreztem magam, hogy ha tényleges betegség miatt ír ki. Amúgy a jég nyammogás helyett a jégkrém esetleg fagyi evés még beválhatna.:)

2015. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hideg.
2015. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Csak az igazolatlanokért vonják meg, ha sok van. ;) De am köszi az ötletet, kipróbálom. Bár fagyink nincs itthon.

2. Ezt hogy érted? Ittam hideget, kimentem az erkélyre vizesen, még le is ültem.

2015. márc. 15. 22:03
 4/13 anonim válasza:
Ezek a dolgok reggelre megteszik hatásukat ! Jó pihenést!
2015. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy orális sex!!!
2015. márc. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
semmi bajom nem lett -.-
2015. márc. 16. 12:05
 7/13 A kérdező kommentje:

mennem kellett suliba.

most infón vagyok

2015. márc. 16. 12:06
 8/13 anonim ***** válasza:
há há há. semmi kötelességtudat nincs benned?
2015. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

mintha te nem akartál volna kicsit itthon maradni...

örülj neki, hogy neked rendes osztályod van

2015. márc. 16. 22:27
 10/13 A kérdező kommentje:
de ne aggódj megyek holnap is
2015. márc. 16. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!