Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? (lent)

Mi lehet a bajom? (lent)

Figyelt kérdés
Egy hete, hogy kohogok (gyogyszert is szedek, persze nincs hatasa) tibbszor is hasmenesem volt ezen a heten, ha ranezek az etelre rosszul vagyok, es par napja semmi eletkedvem, valamint hihetetlen faradt vagyok. Kb. 3 hete gyogyultam ki egy hasmeneses influenzabol, utana jol is viltam egeszen az e het elejeig.

2015. márc. 21. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a gyenge szervezet jele , addig van ez a tünet amíg kimerült vagy . Sok vizet igyál ,mézet kanalazz , nyers gyümölcsöket hagyma féléket , teljes őrlésű gabonát fogyassz . Ecetet , szénsavast , sót , cukrot kerüld és a fehér lisztet . A fájdalom és a betegség a nyomelem és a folyadék hiánytól van , ezek később gondokat okoznak .
2015. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

megmertem a vernyomasom/szivveresem eloszor 179/72 utana 5 perc mulva 172/96. Ez a 96 meg 179 nekem borzaszto soknak tunik. Ez jelenthet meg valamit?

2015. márc. 21. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon magas, menj el a háziorvoshoz holnap.
2015. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!