Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrák, aranyér, valamilyen...

Végbélrák, aranyér, valamilyen fekény? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Észrevettem ,hogy 1-2 hete véres a WC papír, a széklet ahogy láttam nem. Volt régebben, hogy a papír kidörzsölte de az pár nap alatt elmúlt. Furcsálottam ,hogy msot nem, megnéztem és van a nyílás alatt kb 1 centire egy kicsi kinövés, pár milis. És mellette van egy kb 2 milis átmérőjű kör alakú seb. Eléggé megijedtem :S.

Mi lehet ez? Laphámrák, végbélrák, fekély, vagy csak egyszerűen aranyér?



2015. márc. 22. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
aranyér...
2015. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzátenni hogy 20 éves fiú vagyok. Remélem én is hogy aranyér, családban mindenkinek van/volt nagyszülőkig visszavezetve. Csak hát eléggé hipohonder vagyok és pánikba estem.

Az a seb nem tud elfertőződni?

2015. márc. 22. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Aranyér ez.
2015. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi most kicsit megnyugodtam.
2015. márc. 22. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A kristállygömböm aranyeret mutat, tehát a WC papírt felejtsd el, mert nagyon irritálja a sebet. A neten találsz sok javaslatot, az szerint kell cselekedned.
2015. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha seb is van, akkor menj el sebészetre, mert a csomó lehet aranyér, de a sebet kezelni kell, majd ott írnak rá valamit, ne halogasd.
2015. márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!