Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez köldöksérv lehet?

Ez köldöksérv lehet?

Figyelt kérdés
Születésem óta ott van, nincs vele semmi baj csak engem idegesít. Meglehet műttetni vagy el lehet tüntetni? forduljak orvoshoz? hogy zajlik egy ilyen műtét? köszönöm előre is a válaszokat:) 14/L

2015. márc. 23. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Kép lemaradt: [link]
2015. márc. 23. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mit kell nézni ezen a képen, ami születésed óta ott van?
2015. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt a gömböt ami benne van a köldökömben
2015. márc. 24. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, egy sérv nem ilyen, és annak tünete is lenne ha ilyen régi lenne. Egyszerűen csak ilyen a köldököd. Van akinek teljesen kiálló vagy még nagyobb csomó van belül, és az is teljesen normális, van ilyen "fajta" köldök. Teljesen rendben van, és - mint láthatod is az előző válaszolónál - rajtad kívül másnak fel sem tűnik, hidd el :)
2015. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sérv, én mem is látok rajta semmi különöset. Az enyém például teljesen kiáll. De megnyugtattak, hogy egy köldök nem csak mély lehet!
2015. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!