Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel szűntethetném meg a...

Mivel szűntethetném meg a jobb karom (főleg az alkarom és könyék környéke) fájdalmát, melyet már kisebb emelések, szorítások is kiváltanak? Help!

Figyelt kérdés
Meghúzódásnak gondolom, mivel valószínűleg erőteljes ágmetszések és nagyobb súlyú zacskók felemelése után kezdett jelentkezni a fájdalom! Már kézszorításnál is fáj a felső alkar könyék felöli része, szinte érezni a szorításnál a feszülést ezen a tájékon és környékén is! Nagyon fontos a jobb karom teljesértékű használata munkámhoz, de szinte csak töredékére tudom használni azóta! Ráadásul emiatt a balkaromat erőltetem ,aminél meg bal vállamnál kezdek érezni fájdalmat olyankor...! Ebből a csabdából mihamarabb ki kéne másznom valahogy, mert egyre rosszabb lesz, mellőzni, pihentetni nem igen tudom egyik karom se férfi létemre a családban! NAgyon megksözönnéma hasznos segítséget, válaszokat!

2015. márc. 25. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!