Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek Dr. Timár...

Mi a véleményetek Dr. Timár Tibor magánorvosról, rendelőjéről és az árakról?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit beképzelt.
2015. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És lenéző. De érti a dolgát. Ő egy olyan orvos, aki a műtéteket megpróbálja elkerülni, és szerinte a műtétek döntő része felesleges.
2015. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi a szakterülete?
2015. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak: fül-orr-gégész és gyermekgyógyász szakorvos. Jártam már nála, nagyon meg vagyok vele elégedve, lehet, hogy van egy stílusa de ha beképzelt is, van mire annak lennie, mert a tudása figyelemre méltó. A rendelőjéről inkább nem írok, semmi extra, a célnak megfelel, de azon csodálkozok, hogy másokat 5 perc alatt szélnek eresztett, én 1 órát voltam nála, alaposan kikérdezett, vizsgált, elmondta mit hogyan csináljak, receptet is írt, a férjem kint várt, már aggódott, hogy meg is műt ennyi idő alatt :) Iszonyatosan félek a fülészettől, ezért hozzá mentem és nem bántam meg, meggyógyultam és bátran merem ajánlani a pozitív tapasztalataim alapján másoknak is. Az árai szerintem teljesen átlagosak, annyit kér mint egy nőgyógyász, vagy fogorvos, szerintem korrekt ahhoz képest, hogy a tudása milyen nagy. A rendelőjével csak egy bajom volt, messziről indultunk hozzá és elsőre nehezen találtunk oda, de ez már részletkérdés :)
2015. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!