Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előtte vagy utána kell adnom...

Előtte vagy utána kell adnom pénzt?

Figyelt kérdés

Hasi sérv műtétem lesz, altatnak is.

Most a műtő orvosnak mit kell mondani, előtte, kérdezzem meg hogy mennyiért csinálja meg jól?

Tb alap.

Olyan szemétség hogy adni kell pénzt a tb felül.

Altató orvosnak is adjak pénzt de mennyit.

Altató orvosnak adok 15000ft-ot, a műtő orvosnak meg 30000ft-ot

Az már jol csinálja meg?

Kérek segítséget ti hogy csinálnátok?


2015. márc. 28. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Édesapámnak háromszor volt sérve. Egyszer sem adott pénzt, ugyanis hónapról hónapra TB-járulékot fizetett.
2015. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben. Nem a pénz miatt mondom. Nem sajnálom. Csak az a helyzet ahogy oda kell adni. Na az, megalázó. De sajnos ma Magyarországon még nehezen megy nélküle. Semmi esetre ne kérdezz az összegre. Az altatóorvosnak mindenképp előre add oda, de az operálónak csak max. varratszedés előtt ha meg vagy elégedve. Azért jobban nem fogja megcsinálni mert előre odaadtad.
2015. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az altatóorvos mit tud rosszul csinálni egy altatáson? Komolyan kérdezem. Amúgy szerintem is undorító, ami ebben az országban megy... A műtősnek tényleg utólag fizess, de valahogy jelezd neki előre, hogy hálás leszel a jó munkáért.
2015. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!