Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek menjek orvoshoz...

Szerintetek menjek orvoshoz vagy gyogyuljak itthon?

Figyelt kérdés

sziasztok, kedd ota beteg vagyok eloszor csak mandulagyulladassal indult, aztan kb csutortokon volt egy kis lazam de ez pentekre elmult tegnap pedig elojott rajtam a natha, nagyon kohogom de viszont a mandulagyulladas mar annyira nem jellemzo, legalabbis annyira nem faj..

Amit hasznaltam:

Sok tea termeszetesen, keddtol tantum verde pentekig, es coldrexet iszok tegnaptol


Szerintetek holnap keressem fel az orvosom? Antibiotikumra lenne szuksegem vagy ez csak egy sima megfazas?


2015. márc. 29. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Imádom az ilyen hülye kérdéseket... Ha beteg vagy, emnjél orvoshoz, inenn senki nem lát a torkodba vagy hallgatja meg a tüdődet, hogy mi bajod van. Azért van az orvos.
2015. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj ,el egyrészt nem fertőzöl másokat,másrészt meggyogyúlsz
2015. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!