Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van ez így?

Miért van ez így?

Figyelt kérdés

A kérdésemet nem nagyon tudtam megfogalmazni, ezért kifejteném. Az egyik családtagom vírusos volt, hányás-hasmenés. Vasárnap éjjel egy órán át fájt a fejem, majd hétfőn reggel. Így hétfőn elmentem az orvoshoz. Na igen, elkaptam a családtagomtól. Hétfőn a reggelen kívül teljesen jól voltam, nem is látszott rajtam hogy beteg lennék. Majd kedden, azaz tegnap felkeltem, majd utána 10-20 perc múlva elkezdett görcsölni a hasam, és hányingerem lett. Nagyon rosszul voltam, a gyógyszert is alig bírtam lenyelni. Lefeküdtem pihenni, aludtam háromnegyed órát, majd mire felébredtem, kutya bajom volt, egészen ma reggelig. Hányingerem volt, szédültem, mintha a halálom szélén lettem volna, alig bírtam megállni. Majd szintén aludtam kb. egy órát, és most nincs semmi bajom.

Nem értem miért mindig reggel van bajom, majd ha alszok egy keveset, semmi bajom? Tegnap azt hittem, ma már nem lesz semmi bajom, de csak még rosszabb lett. Félek a holnaptól, akkor mi lesz. :/ Valakinek volt már ilyen?



2015. ápr. 1. 12:38
 1/2 anonim válasza:
az ilyesféle vírusokat rendesen ki kell feküdni(Tehát min. 2-3 nap pihi)és egy rendes gyógyszerkúra is segíthet!!! :)
2015. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem most van ilyenem és szörnyű. Mi is voltunk orvosnál nekem is valami hülye vírus.
2015. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!