Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem vakbélműtét...

Ugye ez nem vakbélműtét gyulladás? Meddig varjak? Több lent

Figyelt kérdés
egy két nappal ezelőtt elkezdett a jobb oldalam Fájni. ,és a hasam is lent de szerintem az azért mert meg fog jönni. A jobb oldalakon nehány mozdulatra kezd el fájni de nem nagyon csak kellemetlen. De nem mindig faj. Megvizsgáltak, azt mondtak hogy szerintük meghúztam. De meg mindig faj. Mennyi időt varjak meg mielőtt ujra megvizsgaltatnam magam? Nincs Lázár se hányingerem szekletem normális, és nem iszonyúan faj, csak kicsit. Szerintetek ez mi? Tényleg csak meghúztam? Nagyon felek:(

2015. ápr. 2. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen az a vakbélműtét gyulladás? Csak mert ha a nevét se tudod, akkor ne parázz, hogy az a bajod, pláne ha már mondta egy orvos, hogy nem az a bajod.

Pihenés, diéta, fájdalomcsillapítás. Ennyi a feladatot és majd meggyógyulsz.

2015. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A telefonom Átírja Mit írok. Vakbélgyulladást akartam írni.
2015. ápr. 2. 14:43
 3/3 anonim válasza:
A tesómnak is volt ilyen és nem műtötték meg végül is azért mert egy ritka eset volt (meggyógyult magától)ezeknél az eseteknél a kritikuspont az amikor el kell menned az orvoshoz: a hasad olyan kemény mint a deszka és erős hányás is kíséri
2015. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!