Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egesz nap hanyingerem volt és...

Egesz nap hanyingerem volt és razott a hideg A hidegrazas mar jobb de a hanyinger nem szűnt ráadásul ha felkelek majdnem elszédülök. Van valami tippetek mi ez vagy hogy tegyem tul rajta magam? Orvoshoz nem tudok menni.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ma tapasztaltad? Egy-két napos dolgokkal én pihennék, nem mennék azonnal dokihoz amúgy sem. Hányingerre vegyél be b6-ot. Lehet csak valami megfeküdte a gyomrod.
2015. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elegge szedulok és ez az ami jobban zavar....kb furgeni alig tudtam. Wcre meg nem tudok elmenni...
2015. ápr. 2. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ha holnapig nem javul, menj el vele dokihoz. Ma pedig pihenj, már úgyis este van..
2015. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ittál eleget? Szénhidrátot ettél? Ha igen, akkor én valami vírus lappangására gondolok.
2015. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ittam, meg nem i ettem túl sokat mivel annyira émelyegtem :S De most jobb egy kicsit, remélem hamar lemegy....
2015. ápr. 2. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!