Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem trombózisra utal?

Ugye ez nem trombózisra utal?

Figyelt kérdés
Ma reggel mindkét vádlimban izomlázszerű fájdalom jelentkezett pedig semmilyen megerőltető mozgást nem végeztem. Nincs bedagadva egyik sem, csak fáj. Akkor ez valami más, ugye? Lehetséges ,hogy csak úgy kialakuljon izomláz?
2015. ápr. 4. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Izomláz szerű fájdalom az izomláz szokott lenni. :) hát ki tudja mitől, de ez nem lesz trombózis nyugi.
2015. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! igen gondoltam ,csak nem vettem észre ,hogy olyan nagyon fárasztó dolgokat csináltam volna és nem értettem ,hogy hogyan lett izomlázam, utánaolvastam és azt írták ,hogy izomlázhoz hasonló fájdalom is jelentkezik ilyenkor én meg képes vagyok mindent elhinni . hát igen, ezért nem szabad utánaolvasni :D
2015. ápr. 4. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg amikor két hete fájt a fejem és fekvesre rosszabbodott utánaolvastam és ijedtségtől nem tudtam elaludni, Nehogy daganatom legyen.

A valóság nem ez volt, szerencsére. Ne gondolj a legrosszabbra! Ha komoly baj van azt jelzi a szervezeted.

2015. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2015. ápr. 4. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!