Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olvastam, hogy a medrol nevu...

Olvastam, hogy a medrol nevu gyogyszernek sulyos hatasai lehetnek. Ha csak 4-5 szemet vettem eddig be es abbahagyom ez mennyi ido alatt megy ki a szervezetbol? Peldaul ugy tudom 1 antibiotikumnak 4 nap kell. Ez is kimegy ennyi ido alatt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem antibiotikum, ez szteroid.

Közös barátunknál, a Gúglinál érdeklődhetsz, a 725.000 találat között biztosan megvan a válasz kérdésedre!

[link]

.

Ne végy be olyan gyógyszert, amelyiknek a dobozában lévő ismertetőt nem olvastad el!

2015. ápr. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gondolom, nem véletlenül kaptad. Lehet, hogy nélküle rosszabbul jársz. Egyébként is csak az adagot fokozatosan csökkentve lehet elhagyni.
2015. ápr. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szednem kellett, de semmi mellékhatást nem észleltem. Jól írják előttem csak csökkentve szabad abba hagyni, mert még nagyobb kárt csinálsz.
2015. ápr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bele is halhatsz, ha hirtelen abbahagyod, ne legyél butus, beszélj orvossal mindenképpen.
2015. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szteroidot nem szoktak ok nélkül adni. Ha az orvos felírta, annak jó oka van.

Egyébként is, a szteroidot TILOS hirtelen abbahagyni, orvosi kontroll nélkül, mert konkrétan bele lehet halni.

2015. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, felveszem a kapcsolatot az orvosommal.
2015. ápr. 12. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!