Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemi jellegű kérdés, férfiak,...

Nemi jellegű kérdés, férfiak, tudnátok segíteni? (vizsgalat? )

Figyelt kérdés

Korábbi partneremmel (több, mint fél éve) gombás fertőzéssel kűzdöttünk, hol elmúlt, hol visszajött, persze engem is megfertőzve.

Utoljára csak kenőcsöt használtam rá.


Hónapokkal később elmentem bőr és nemibeteg gondozóba, mert nem hagyott nyugodni, hogy tényleg nincs-e bajom. Ránézett de nem mondott semmit, boraxot adott a kezemre (az mas jellegu gond), az mondta kenhetem lent is.


Új baratnom lett, voltam ismét, kezem miatt (allergia vszeg), de felhoztam ezt is. Nadrág le, annyit mondott, hogy ez makk egeszseges (foorvos). Ha nem viszket meg nincs tünet, ne nezegessem.


Na most korabban sosem viszketett, de ahogy ezt mondta, mar lehet bebeszelem magamnak, de ha lehuzott fitymaval hozzadorzsolodik valamihez, akkor ritkan viszket, elmulik magatol hamar. Ez normalis lehet?

Kicsit rovid a fitymafekem, akorul a makk alatt pirosabb mint mashol, de ezt mutattam a dokinak.


El kene mennem valami szurovizsgalatra? Milyen megoldas van, ami egzakt?


Ovszerrel voltam egyutt baratnommel, nem volt problema, 2 alkalom, es hosszabb ido utan sem. Nalam sincs valtozas. Most iratott fel fogamzasgatlot, es meg jobban felek ovszer nelkul, hogy barmi baja lesz miattam. ;(


Elore is koszonom ha vegigolvastad!

20F


2015. ápr. 10. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen szemrevetelezesbol tudja megmondani az ember, mert az egy dology hogy vannak tunetek, de az altalad leirtak kismillio dolog altalanos tunetei, ergo barmi tehet. Differential diagnozis szukseges, azaz olyan vizsgalat (jelen esetben szemrevetelezes, esetleg egy tenyeszet (minta a kerdeses teruleteol vagy haemoculturas tenyeszet, esetleg mind ketto).

Egy apolo tanulo

2015. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez az, amikor magadnak kell kérned a vizgálatokat. A tipikus nem tudja mi lehet az oka szitu, +sprólni akar a vizsgálati pénzzel, így ráfogja a pszichédre.
2015. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elhajtott sajnos gyakorlatilag. Viszont nem tudom mit kéne csinálnom. Az is lehet akár, hogy most kentem Borax-szal, amiatt érzékenyebb lett most (mellékhatásként is szerepel), ilyenkor 2 hétig szerintem nem is lehetne vizsgálatot kérni.


Milyen intézménybe lehetne menni? Néztem STD szűréseket, meg hasonló, de 20-30.000 Ft-októl indul.

Van valami hely, ahol ingyenesen csinálnának ilyen vizsgálatot (illetve egyáltalán a bőr és nemibeteg gondozó ilyen, vagy egy tenyésztés az urológia? tényleg nem tudom)?


Egyre jobban és jobban kikészülök az egészen.

2015. ápr. 10. 22:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Hozzátartozik még talán, hogy anno, kb. 1 éve lett először probléma, kicsivel később az asszony révén kaptam én is gyógyszert, meg Canesten kenőcs, de másodszorra mikor kiújult, már nem írt nekem gyógyszert az orvos.


Még ettől függetlenül is később volt, hogy biztos ami biztos kentem több, mint 1 hétig előírás szerűen Canestennel. Aztán a másik doki révén karácsony előtt borax-szal, de ő már nem mondta, hogy lenne bajom.


Ami most volt, ő meg egyértelműen azt mondta, hogy nincs.

2015. ápr. 10. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!