Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a nátha miatt van, vagy...

Ez a nátha miatt van, vagy arcüreggyulladás?

Figyelt kérdés

Most voltam meghűlve, már csak nátha maradt. Viszont az arcom jobb fele kissé fáj, a fogsorom is azon a részen.

Kamillás inhalálást csináltam (eddig 2-szer), meg bevettem egy algopyrint.

Ha náthás vagyok, néha szokott fájni az arcom, érzem, hogy ott van felhalmozódva az orrváladék. De most a fogam is fáj kissé tőle.


Soha nem volt arcüreggyulladásom, így nem tudom.


Algopirinnel és kamillával mikorra múlhat el? És nem is mindig fáj, néha fáj, néha nem.

Mi okozhatja?


Kissé félek :(



2015. ápr. 10. 17:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy eddig soha nem volt arcüreggyulladásom, most meg "ráment" a nátha? Már ha ez az.
2015. ápr. 10. 17:43
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel az.

Ez akkor alakul ki, ha a váladék az arcüregből nem tud távozni. Valószínűleg besűrűsödött az orrváladék és amiatt nem tudott távozni.

Vegyél ACC 600-ast a patikában és használd azt, az ki fogja pucolni, viszont ha lázas leszel, akkor mindenképpen menj orvoshoz!

2015. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig rendszeresen fújom az orrom. :(
2015. ápr. 10. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt már fogam nátha után a begyulladt arcüregtől, én lámpáztam és Novori orrcseppet hazsnáltam 4 napig, rendbehozta. Ha rosszabbodik, akkor menj fülészetre időben, kapsz rá gyógyszert.
2015. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért fura, mert rengetegszer voltam már náthás, és soha nem volt arcüreggyulladásom.
2015. ápr. 10. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Nekem is most volt először, egy hónapja kezdődött. Egyik napról a másikra úgy keltem hogy köhögésnél is fájt mint az állat. Egy hónapja szívok vele. A fölötted lévő kérdést én írtam. A tiéd még kezdetleges, ha hétvégén nem javul, minél előbb menj orvoshoz, röntgen, ct, és időben derítsd ki mi az nehogy úgy járj mint én.
2015. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Röntgen, CT?? Miért?
2015. ápr. 10. 18:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert átvilágítanak, az alapján látják hogy mennyi cucc van az arcüregben, és onnantól írnak rá antibiotikumot. Nyugi ezzel még semmi gond nincs. :)
2015. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor az inhalálás és algopirin nem elég?
2015. ápr. 10. 18:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Inhalálás nem minden esetben jó rá, akár még rosszabbodhat is tőle.
2015. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!