Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hőemelkedésem van és megy a...

Hőemelkedésem van és megy a hasam mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdődött, lázas voltam 38.4 azóta is szedek algopirint, néha lemegy 36.5re majd vissza 37.2re ... A nagyobb problémám, hogy elkezdett menni a hasam, kb 4szer voltam wc-n, először mindig szinte víz jött, majd utána egy híg ürülék. Most pedig nagyon korog a hasam, de tényleg nagyon hangosan és szinte egyfolytában és olyan érzés mintha "tele lenne vízzel" tudom hülyén hangzik, mi lehet a gond? Nagy probléma lehet?
2015. ápr. 11. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem virusos fertőzés,próbálj diétázni,főtt ,sós krumpli, ropi, alma,banán az hasfogó,plusz igyál sokat hogy ne száradj ki, szerintem lázat csillapitani 38 fölött kell,hadd dolgozzon kicsit az immunrenszered,meg pihizz sokat.ha hétfőig nem javulsz akkor doki.Jobbulást
2015. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most voltam wc-n, és délben kb amit hasfogot bevettem ilyen port ossze kellett keverni vizzel, most az jott ki, semmi mas ereztem a jellegzetes szagan. De elotte ettem is, az hogy lehet hogy amit utana vettem be az elobb jott ki ? :o
2015. ápr. 11. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb ilyenkor a széntabletta, mert összeszedi a baktériumokat, vírusokat a bélben.
2015. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, csak ha szedsz széntablettát, akkor még annyi étvágyad se lesz, mint amennyi most.

Oka:


A széntabletta az intibiotikumhoz hasonlóan kiírtja a baktériumokat, de nem csak azt ami benned élősködik, hanem az is ami a szervezetedbe olyan anyagokat juttat, amitől lesz étvágyad.

2015. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!