Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg holnapra?

Hogyan legyek beteg holnapra?

Figyelt kérdés
Már egyszer irtam a lábfájásom miatt és megint vissza jött és a tanár nem engedi,hogy igazolást adjak.Bármit megteszek csak krétát nem akarok enni SOS. Talán iszok sós meleg vizet de,hány kanál sót kell mennyi vízbe rakni és hány pohárral kell meginnom?És hogy csinálhatnék lázat?Hallottam,hogy ha bebeszélünk magunknak dolgokat,akkor azok megtörténnek de nekem nem váltak be mindenki azt mondta nem tudom hogy kell és én megkérdeztem,hogy nem tudhatom,hogy kell?Akkor mondják meg de ők nem mondták meg.Hogyan beszéljem be magamnak,hogy beteg vagyol?

2015. ápr. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj a lábad, akkor menj el orvoshoz, olyan nincs, hogy a tanár nem fogad el orvosi igazolást.
2015. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmentek az ombudsmanhoz és feljelentitek a tanár, amiért nem fogadja el az igazolást.
2015. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kérj könnyített testnevelést. Vagy hazudd azt, hogy hasmenésed van, azt még bizonyítanod sem kell.
2015. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam a tanárnak de ő azt mondta meg volt a 3 már hiányozhatok.(Tesi tanár mondta és minden nap van tesim).
2015. ápr. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!