Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen házipraktika vált be...

Milyen házipraktika vált be nektek köhögés ellen?

Figyelt kérdés

elfogytak a gyógyszerek, de még mindig köhögök.. nem fáj semmim, lázas sem vagyok/voltam.. csak érzem, hogy irritált a torkom.. rendesen izomlazam van már a sok köhögéstől, 5napja megy ez..

forró mézes víz enyhíti kb egy órára..

van még valami tippetek?


2015. ápr. 13. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek tőle egy ideje..gargalizálj sós vízzel
2015. ápr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is éppen forró kamillát iszogatok mézzel, de ha ez a nap folyamán nem javul én gyógyszerhez fogok nyúlni. Vannak köhögéscsillapítók, néha muszáj használni. De ha nincs, akkor még javaslom a mentolos cukrot, nekem a kertben van zsálya és kakukkfű, azt is megfőzöm teának és még szokták mondani az égetett cukros teát, állítólag a retek is jó rá.
2015. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
itt van ez a égetett cukros hagymatea: [link]
2015. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyál kakukkfű teát.
2015. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen házi praktika, mert jó eséllyel ez sincs a polcon, de nekem a legjobban a lándzsás utifű szirup vált be. Lehet kapni a gyógyszertársakban, de a DM-ben is.
2015. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

próbáltam a hagyma teát + sós vízzel gargalizálást.

úgy érzem enyhült egy kicsit.

2015. ápr. 13. 11:37
 7/8 Nikol2323 ***** válasza:
Próbáld ki a menta teát ízesítés nélkül, nekem az vált be.:)
2015. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van 6. napja, elixirum thymi köptetőt szedek, és sós vízzel gargalizálok, úgy érzem ez a leghatásosabb, plusz cukorkákat szopogatok, negro, savanyú, stb.
2015. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!