Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Enyhén zsibbad a bal kezem....

Enyhén zsibbad a bal kezem. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben vagyis igazából már elég régóta enyhén mintha zsibbadna a bal kezem. Igazából nem nevezném zsibbadásnak, csak, hogy is mondjam. Csak úgy érzem, hogy kicsit másabb mint a jobb. Talán észre sem venném és nem foglalkoznék vele ha nem ülnék itthon és nem lenne időm ezzel foglalkozni. Kb fél éve szakítottam barátnőmmel ami nagyon megviselt és talán még most sem vagyok túl rajta. Lehet ez az oka? (Arra nem emlékszem pontosan, hogy előtte is ilyen volt-e a kezem) Illetve tudom, hogy nagyon rossz a testtartásom. Az utóbbi időben itthon vagyok és sokat ülök és fekszek nagyon hülye testtartásokban és kis gerincferdülésem is van. Mit gondoltok? Aggódnom kellene? Sok helyen azt olvasom, hogy már minimális tünetekkel is érdemes orvoshoz fordulni.

2015. ápr. 14. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!