Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb borda alatt tompa, nyomó...

Jobb borda alatt tompa, nyomó fájdalom és sárga széklet panaszát mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Decemberben a hasam bal oldalán erős fájdalom jelentkezett, amelyhez sárga széklet párosult. Azóta folyamatos puffadás, hasi görcsök jelentkeznek étkezések után. Szinte állandó jellegel sárga színű volt a székletem. Ha zsírosabbat ételt fogyasztottam a kelleténél másfél órán belül hasmenésem lett. Másfél-két hete pedig egyfolytában tompa-nyomó fájdalmat érzek jobb bordám alatt, mintha "növekedne" ott valami.

További tüneteket tapasztaltam: a székletem darabos, nyákos illettve zsíros, hiszen fenn marad a vízfelszínen. Étvágytalanság mellett megjelent a hányinger étkezések után (keveset eszek). Hasmenés idején pedig az egész hasam görcsöl. Az elfogyasztott ételeket nem tudja a szervezetem megemészteni.

Első alkalomkor mikor jelentkeztek a tünetek voltam hasi ultrahangon, de negatív lett. Vérvétel alapján sem volt semmi gond a szervezetemben. Akkor háziorvosom azt mondta , hogy nincs semmi bajom, csupán ilyen a székletem színe.

Most is ezt hangoztatta, továbba elrontottam a gyomromat.


Mi lehet a probléma? Epe, máj vagy más okozhatja a fájdalmakat? Esetleg volt valakinek hasonló tünete?



2015. ápr. 23. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírt tüneteid alapján szinte száz százalékig biztos vagyok benne, hogy az epéddel van baj (kő, gyulladás, stb...) Párom most esett túl a hólyageltávolító műtéten, és nagyon hasonló tünetei voltak.
2015. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kiderült mi volt a bajod? Ugyan ez van nálam.
2021. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!