Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismertek valami nagyon,...

Ismertek valami nagyon, nagyon hidratáló krémet?

Figyelt kérdés

Péntek óta lázam van és náthás vagyok, a doki nem írt fel antibiotikumot, azt mondta h ez csak vírus és ha nem javulok mennyek vissza (ez volt tegnap). A szám szélét kiütötte a betegség és arra is kéne valami hidratáló (sima labello és hozzá hasonló ajakápolók nem elegek és kaptam rá valamilyen izét de az se segít és rohadtul fáj, főleg ha véletlen megnyalom mert csípi minden) szoval erre tudnátok ajánlani valamit ami javít a helyzeten? a másik az lenne h ugyen náthás is vagyok és ahogy sokat fújom az orrom ki dörzsöltem a zsepivel és rohadtul fáj már az orr fújás, ti mit szoktatok ellene használni? (körömvirág és neogranormon nem igazán hat, hiába kenem be velük az orrom ugyanúgy ég és fáj a bőröm)

Arra lennék kíváncsi hogy ezek ellen ti mit használtok és szerintetek mi lenne a leghatásosabb h elviselhetőbb legyen a nátha...köszönöm előre is a válaszokat! :)

Ui.: azt ki hagytam h ki tuti nem száradtam mert 1 nap 4-4,5 liter vizet megiszok)



2015. ápr. 28. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy furcsán hangzik, de gyakorló allergiásként azt javaslom neked, hogy papírzsepi helyett egy pamut törölközőt használj, vagy pamut textilzsebkendőt, végső esetben pamutpólót. Gusztustalannak hangozhat, de ezek nekem sokkal kevésbé dörzsölték ki az orrom.


Másrészt próbáld óvatosan, nem dörzsölve törölni, inkább leitatni onnan a váladékot. A Neogranormon a legjobb szerintem, kend be éjszakára, holnapra jobb lesz. Addig ki kell bírnod valahogy.


A szádon meg nem mindegy, mi van, herpesz jött elő, vagy más, a rajtam időnként kijövő sebekre a Pimafucort a jó, de ez attól függ, milyen baci lakik a te szervezetedben.

2015. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az orrodra nem hidratáló, hanem hámosító kell most, ezért jó válaszás a (tubusos) Neogranormon.
2015. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon! és a szám olyan mintha ki fújtavolna a szél és repedezett száraz
2015. ápr. 29. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!