Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj, ha nyelek. Mit...

Nagyon fáj, ha nyelek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 09:03
 1/6 szamo77db ***** válasza:
Meg kell nézetni gégésszel!
2015. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyit azért leírsz, hogy torokgyulladásod (légúti fertőzésed) van vagy egy vasszeg állt keresztbe a torkodban?


Fertőzés, gondold újra a c- és d-vitamin fogyasztásodat (ha már d-vitamin, akkor mellette magnézium és k2 vitamin) és az étrendedet, pszichés/lelki állapotodat.


Én úgy érzem rajtam sokat boostolt a teljesen hidegvizes zuhanyzás, pár percig nem foglalkozom az aprósággal, hogy 10 fok körüli vízzel tusolok, végülis az életben.. szinte mindenki életében ennél csak nagyobb problémák vannak, úgyhogy nem olyan nehéz ezt pár percre ignorálni, ez már beindít annyi hideg adaptációt, ami szerintem egy tök jó dolog (eddigi tapasztalatom szerint) de nézz utána.


Valahogy eszem ágába sem jut megbetegedni mióta ezt csinálom. Túl mainstream lenne meghűlni, torokgyulladást kapni miután hideg vizet folyatok magamra, annyira mainstream lenne hogy meg sem fázom, minek.


Amíg a gyulladás a torkodban fennáll, addig öblögess. Sós vízzel, de fogyassz minél több langyos folyadékot is, pl. teát.

2015. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő: édesgyökér főzet. Rosszabb, mint a hideg zuhany, de csak addig kell míg meg nem gyógyulsz.
2015. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, kipróbálom!
2015. máj. 12. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Öblöges Phlogosollal, vagy sós vízzel és ha nem javul pár nap alatt, akkor menj el a háziorvoshoz.
2015. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz
2015. máj. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!